Ułatwienia dostępu

Konferencja online 19.09.2023
Godz: 10:00

Na co mogę liczyć?

w końcu czas to pieniądz!

Nasi prelegenci to praktycy. Podczas konferencji podzielą się z Tobą nie tylko suchą wiedzą, ale też licznymi przykładami sytuacji z życia wziętymi.

 

Podpowiedzą w jaki sposób prowadzić skutecznie marketing, oraz w jaki sposób można łatwo i skutecznie podnosić kwalifikacje.

 

Zarówno swoje jak i  pracowników.

Poznaj
naszych prelegentów

Bo liczy się człowiek!

Agnieszka
DemichowiczRegionalny Lider ds. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w woj. lubuskim, specjalizujący się w opisywaniu kwalifikacji rynkowych zgodnie ze standardami ZSK. Prowadzi badania dotyczące kompetencji pracowników oraz procesu uczenia się. Związana z branżą badań rynku i opinii, współpracuje w projektach dotyczących sektora publicznego. Aktywnie wspiera sektor publiczny we wdrażaniu rozwiązań w obszarze cyberbezpieczeństwa oracz ochrony danych osobowych.

Dorota
Nawrat-WyrazDoktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki, autorka i współautorka ponad 70 publikacji naukowych z zakresu: edukacji, rynku pracy, pedagogiki pracy, doradztwa zawodowego i personalnego oraz programów autorskich dla studentów i nauczycieli, podręczników i skryptów akademickich. Pracuje jako: adiunkt i metodyk w Uczelni WSB Merito w Warszawie oraz Ekspert merytoryczny i regionalny lider ds. ZSK i LLL w Instytucie Badań Edukacyjnych w Warszawie. Pełni funkcje: Wiceprzewodniczącej Komitetu Edukacji Zawodowej Krajowej Izby Gospodarczej, Prezesa Łódzkiego Oddziału Narodowego Forum Doradztwa Kariery oraz członka Wojewódzkiego Zespołu Koordynacji Kształcenia Zawodowego w regionie łódzkim. Jest ekspertem MEiN w zakresie doradztwa zawodowego.

Wojciech
GolaEkspert kluczowy w Instytucie Badań Edukacyjnych. Zajmował się szeroko pojętą problematyką edukacji i lifelong learning jako badacz społeczny, streetworker, trener, nauczyciel akademicki i koordynator projektów. Współpracował z organizacjami pozarządowymi realizując działania edukacyjno-społeczne kierowane do młodzieży i młodych dorosłych. Od 2018 roku pracuje w Instytucie Badań Edukacyjnych w projektach wspierających rozwój Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w Polsce. Jest współautorem i autorem publikacji w obszarze uczenia się przez całe życie. Koordynował realizację badania „Ścieżki edukacyjne uczących się dorosłych w Polsce” służącego rozpoznaniu i analizie uwarunkowań uczenia się w dorosłości z perspektywy biograficznej.

Rafał
MrózSpecjalista obsługi klientów, sprzedawca. Autor i współautor książek "Import pieniędzy",
"Ecommerce w praktyce" i "Audiobook sprzedaży". Autor szkolenia
dla branży beauty "Recepcja+"
Twórca 500+ porad dotyczących
tego jak sprawiać, żeby klienci sami chcieli kupować opublikowanych w "Nowej Sprzedaży",
"Beauty Inspiration",
"Szefie sprzedaży"
i na łamach serwisu
wykorzystajto.pl

Program konferencji

 • Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji – co to jest i dlaczego warto nabywać nowe kwalifikacje
 • Kwalifikacje w turystyce – prezentacja potencjału ZRK
 • Uczenie się przez całe życie – dlaczego warto w to inwestować?
 • Nowe kwalifikacje a rynek/ klienci – wymiana doświadczeń
 • Nowe technologie w turystyce – jak je wykorzystać (np. sztuczna inteligencja
  a diagnozowanie potrzeb klienta,
  zdobywanie klientów w branży za pomocą
  wizytówek internetowych
  )

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA. dZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ!

Jak dołączyć

Będziemy online!

Konferencja będzie realizowana na żywo za pośrednictwem platformy Zoom.

Uczestniczyć może w niej każdy chętny!

Zupełnie za darmo!

Wystarczy zapisać się na wydarzenie za pośrednictwem dedykowanego formularza umieszczonego akapit wyżej.

Przyszłość staje się teraźniejszością

Kto się nie dostosuje, ten zostanie wyeliminowany przez konkurencję! Zadbaj by Ciebie nie spotkał ten los!

Zwłaszcza, że

Bezpłatnie

to uczciwa cena!

konferencja to dopiero początek

Chcesz pogłębić wiedzę zdobytą podczas konferencji? Zapisz się na bezpłatne warsztaty dedykowane pracownikom branży turystycznej!

Zadanie publiczne pn. „Szkolenia dla kadry z branży turystycznej” dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki zgodnie z zawartą umową nr 2023/0009/2249/UDOT/DT/BP z dnia 22.05.2023r.

© TGLS Polska